INFORMACJE

Kajakowa przygoda wokół dwóch gdańskich wysp

Szukasz niebanalnego pomysłu na aktywne popołudnie z ekipą z pracy? Nie macie dużego doświadczenia w kajakach? To idealna trasa dla Was!

Zapraszamy Was na wyjątkową wycieczkę kajakową po Gdańsku. To świetna okazja by przeżyć niezapomniane chwile, zobaczyć miasto z nowej perspektywy i spędzić aktywnie czas.

Około 7-kilometrowa trasa prowadzi Motławą wokół dwóch gdańskich wysp: Wyspy Spichrzów i Ołowianki. Zobaczymy główne gdańskie zabytki z perspektywy wody. Okrążymy dwie gdańskie wyspy w centrum miasta, zapuścimy żurawia na Żurawia i przybijemy mokrą piątkę z Sołdkiem. Dopłyniemy do Polskiego Haka, który znajduje się tuż przy połączeniu Motławy z Martwą Wisłą. Stąd rozpościera się niesamowity widok na mało znaną, industrialną część Gdańska - tereny stoczniowe ze słynnymi żurawiami oraz olbrzymie silosy gdzie produkuje się m.in. słód.

Nie musicie mieć dużego doświadczenia w kajaku. Instruktorzy udzielą niezbędnych wskazówek oraz będą towarzyszyć Wam na trasie.

Prosimy o przesłanie nam zapytania. Po sprawdzeniu dostępności terminu przygotujemy dla Was ofertę.

CO W PRZYPADKU ZŁEJ POGODY
W trakcie sezonu od maja do końca września pogoda jest zazwyczaj przyjemna. Może się jednak zdarzyć deszczowy dzień, dlatego najlepszą praktyką jest przygotowanie się na różne warunki pogodowe. Idealnie sprawdzi się kilka warstw, które można zdjąć lub założyć na siebie w razie potrzeby. Niezależnie od pogody należy mieć także ze sobą kurtkę przeciwdeszczową i przeciwwiatrową.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu:
info@gdanskzkajaka.pl lub +48 732 022 822 | +48 503 738 159

+48 732 022 822

+48 503 738 159

Zadzwoń już teraz i dowiedz się więcej