INFORMACJE

Wokół dwóch gdańskich wysp

Zapraszamy Was na wyjątkową wycieczkę kajakową po Gdańsku. To świetna okazja by przeżyć niezapomniane chwile, zobaczyć miasto z nowej perspektywy i spędzić aktywnie czas. 

Około 6-kilometrowa trasa prowadzi Motławą wokół dwóch gdańskich wysp: Wyspy Spichrzów i Ołowianki. Zobaczymy główne gdańskie zabytki z perspektywy wody. Okrążymy dwie gdańskie wyspy w centrum miasta, zapuścimy żurawia na Żurawia i przybijemy mokrą piątkę z Sołdkiem. Dopłyniemy do Polskiego Haka, który znajduje się tuż przy połączeniu Motławy z Martwą Wisłą. Stąd rozpościera się niesamowity widok na mało znaną, industrialną część Gdańska - tereny stoczniowe ze słynnymi żurawiami oraz olbrzymie silosy gdzie produkuje się m.in. słód.

W zależności od warunków występujących danego dnia na akwenie (wiatr, falowanie, inne jednostki pływające itp.), instruktor prowadzący może modyfikować trasę.

MIEJSCE SPOTKANIA
Spotykamy się w Gdańsku na ulicy Dokowej 1 (google maps).

REZERWACJA
Przyjmujemy rezerwacje dla grup zorganizowanych i prywatnych. Termin, godzinę oraz program wycieczki chętnie dopasujemy do Was. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie: info@gdanskzkajaka.pl 
lub dzwońcie: +48 732 022 822 | +48 503 738 159

Warunki uczestnictwa w wycieczce kajakowej

+48 732 022 822

+48 503 738 159

Zadzwoń już teraz i dowiedz się więcej