Gdańsk z Kajaka - Kamienna Grobla 2 | Wycieczki i wypożyczalnia kajaków
28lut

AROUND GDANSK TOURS & ADVENTURES

Szukasz innych wycieczek w Gdańsku i okolicach? Wycieczki kajakowe, rowerowe, smocze łodzie, wędrówki przyrodnicze i wiele więcej! Więcej na AROUND GDANSK

Czytaj więcej
28kwi

OTWARCIE WYPOŻYCZALNI KAJAKOWEJ W GDAŃSKU

Od jutra możecie odwiedzać nas codziennie na naszej przystani na Kamiennej Grobli 2! Wypożyczalnia działa codziennie w godzinach 10:00- 19:00.

Czytaj więcej
11kwi

EVENTY INTEGRACYJNE DLA FIRM

Szukacie pomysłu na niebanalną przygodę ze znajomymi z pracy? Zrzućcie garnitury i wpadajcie na kajaki! Wygodny dojazd komunikacją miejską, trasy dla początkujących i wprawionych kajakarzy oraz profesjonalny sprzęt i doświadczona kadra.

Czytaj więcej
5kwi

WSPIERAMY KOBIECY FESTIWAL PODRÓŻNICZY TRAMPKI!

Lubimy wspierać fajne inicjatywy, dlatego 22 kwietnia organizujemy dla uczestniczek festiwalu podróżniczego TRAMPKI kobiecą wycieczkę kajakową!

Czytaj więcej
3kwi

DRUGIE MIEJSCE W KONKURSIE TOURISM TRENDS AWARD 2017!

Zajęliśmy drugie miejsce w finale konkursu Tourism Trends Award 2017! To dla nas wielki sukces i duża motywacja do pracy w tym sezonie, który właśnie rozpoczynamy.

Czytaj więcej
29mar

ODWIEDŹ NAS NA FREE TIME FESTIWAL 2017 W AMBEREXPO

Wybieracie się na Free Time Festiwal 2017? W najbliższy weekend będzie można nas spotkać nie tylko w kajakach na Motławie, ale także na stoisku w AmberExpo! Chętnie się z Wami spotkamy, pogadamy o kajakowych przygodach, odpowiemy na pytania i posnujemy wyprawowe plany. 

Czytaj więcej
22mar

NOMINACJA DO FINAŁU KONKURSU TOURISM TRENDS AWARDS 2017

Nasza prezentacja została wybrana do III etapu konkursu Tourism Trends Awards. Już dzisiaj stanęliśmy na podium konkursu! Ostatni etap to rywalizacja o I, II bądź III miejsce podczas 3 minutowych prezentacji na scenie głównej konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017.

Czytaj więcej
17lut

GDAŃSK TRZECIM NAJATRAKCYJNIEJSZYM MIASTEM EUROPY

Gdańsk zajął trzecie miejsce na podium w internetowym plebiscycie European Best Destination 2017. Wyprzedziły go Porto i Mediolan.

Czytaj więcej
10lut

NOMINACJA DO II ETAPU KONKURSU TOURISM TRENDS AWARDS 2017

Pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Otrzymaliśmy nominację do II etapu prestiżowego konkursu Tourism Trends Awards 2017!

Czytaj więcej
25sty

NAJLEPSZA WODNA ATRAKCJA W GDAŃSKU I NA POMORZU

Zostaliśmy wyróżnieni w serwisie TripAdvisor i znaleźliśmy się na #1 pozycji wśród aktywności związanych ze sportami wodnymi w Gdańsku i na Pomorzu! 

Czytaj więcej
16wrz

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016

To już ostatni weekend podczas, którego możecie odwiedzić naszą wypożyczalnię kajaków w tym sezonie. Nie zamierzamy jednak przestać pływać przez jesień i zimę - wręcz odwrotnie! Zaglądajcie na naszą stronę i fb by dowiedzieć się co planujemy.

Czytaj więcej