Around Gdansk Tours & Adventures

Around Gdansk Tours & Adventures

Masz ochotę na więcej przygód w Gdańsku i okolicach? Spływy kajakowe, wycieczki piesze i rowerowe, smocze łodzie, wędrówki przyrodnicze, jazda konna, quady i wiele więcej atrakcji. Mamy setki fascynujących szlaków przebiegających przez liczne parki narodowe i krajobrazowe (m.in. Słowiński Park Narodowy, Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO), które odkryją przed Tobą piękno Pomorza. Poczuj dreszcz emocji!

Pomorze to zarówno piękne historyczne miasta, jedne z najładniejszych plaż nadbałtyckich, a także nowoczesne miasta. W Sopocie znajduje się najdłuższe molo w Europie liczące ponad 500 metrów. Liczne kawiarnie, bary, restauracje i atrakcje w okolicach molo czynią Sopot doskonałym miejscem na spędzenie przyjemnego popołudnia lub wieczoru.

Wybierz się na wycieczkę do Malborka i odwiedzenia zamku, który został zbudowany przez Krzyżaków na początku XIII wieku. Zamek jest jednym z największych w Europie. Przyjedź do Gdańska, który ma bogatą historię związaną z czasami hanzeatyckimi, Drugą Wojną Światową, a także ze związkiem zawodowym Solidarność. Gdańsk jest obecnie popularny wśród turystów z powodu jego licznych zabytków, pobliskich plaż i znakomitej oferty gastronomicznej.

Więcej na AROUND GDANSK