Nominacja do II etapu konkursu Tourism Trends Awards 2017

Nominacja do II etapu konkursu Tourism Trends Awards 2017

Pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Otrzymaliśmy nominację do II etapu prestiżowego konkursu Tourism Trends Awards 2017 w kategorii Debiut Roku 2016. Do tej kategorii zostało nominowanych 8 firm, z czego 3 są z Gdańska.

Nasz projekt Gdańsk z Kajaka to zarówno nowa, innowacyjna oferta turystyczna jak i debiut minionego roku. Bazując na dostępnych wokół Gdańska akwenach przygotowaliśmy kilka malowniczych tras zróżnicowanych pod kątem długości, z myślą zarówno o początkujących jak i doświadczonych kajakarzach. Oprócz krótkiej i długiej pętli dookoła Gdańska, stworzyliśmy także ofertę wieczornych wycieczek kajakowych, podczas których uczestnicy mogą podziwiać wyjątkowe piękno miasta w blasku zachodzącego słońca odbijającego się od tafli wody. Dla wielbicieli niebanalnych przygód organizujemy całodzienne wyprawy kajakowe z Gdańska na Wyspę Sobieszewską. Dla miłośników natury mamy niezwykle ciekawe wycieczki prowadzone przez botaników, podczas których odkrywamy bogactwo przyrodnicze Gdańska. To jeszcze nie wszystko. Więcej już niebawem z naszej ofercie!

Poprzez organizację takich mikroprzygód w mieście chcemy pokazać, że nie trzeba brać urlopu, wyjeżdżać daleko, ani wydawać wielkich pieniędzy, żeby przeżyć niezapomniane chwile. Fajne przygody są na wyciągnięcie ręki!

Konkurs Tourism Trends Awards 2017 towarzyszy konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017. W konkursie wyróżnione zostają innowacyjne, kreatywne i podążające za trendami turystycznymi rozwiązania. Zwycięzcy „Tourism Trends Awards” otrzymają prestiżowe wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania się podczas konferencji przed wszystkimi uczestnikami. 

Kolejnym etapem konkursu jest przygotowanie prezentacji o naszym projekcie. Trzymajcie za nas kciuki!