Gdańsk z Kajaka - Kamienna Grobla 2 | Wycieczki i wypożyczalnia kajaków

Nominacja do finału konkursu Tourism Trends Awards 2017

Pragniemy podzielić się z Wami  kolejną wspaniałą wiadomością. Nasza prezentacja została wybrana do III etapu konkursu Tourism Trends Awards. Już dzisiaj stanęliśmy na podium konkursu! Ostatni etap to rywalizacja o I, II bądź III miejsce podczas 3 minutowych prezentacji na scenie głównej konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017.

Wycieczka kajakowa dookoła Gdańska to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu, niezapomnianą przygodę oraz odkrycie miasta z ciekawej perspektywy. Podczas prezentacji opowiemy o tym jak na dostępnych wokół Gdańska akwenach przygotowaliśmy kilka malowniczych tras, zróżnicowanych pod kątem długości, z myślą zarówno o początkujących jak i doświadczonych kajakarzach. To dla nas niezwykłe wyróżnienie móc zaprezentować się na takiej konferencji!

Konkurs Tourism Trends Awards 2017 towarzyszy konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017. W konkursie wyróżnione zostają innowacyjne, kreatywne i podążające za trendami turystycznymi rozwiązania. Zwycięzcy „Tourism Trends Awards” otrzymają prestiżowe wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania się podczas konferencji przed wszystkimi uczestnikami. 

Trzymajcie za nas kciuki!