Gdańsk z Kajaka - Kamienna Grobla 2 | Wycieczki i wypożyczalnia kajaków

Poznajcie nas!

Wszystkie wycieczki kajakowe są prowadzone przez naszą kadrę. Jesteśmy pasjonatami kajakarstwa.
Spędzamy dużo czasu na wodzie, szkoląc się oraz eksplorując nowe miejsca na świecie z perspektywy kajaka.
Dzielimy się naszą pasją i umiejętnościami z innymi, a bezpieczeństwo i jakość to najważniejsze wartości jakimi się kierujemy.
Mamy na koncie kilka sukcesów, m.in. II miejsce w konkursie Tourism Trends Awards w kat. Debiut Roku 2016.
Zobaczcie kogo możecie spotkać na wycieczkach.

 

JĘDRZEJ JURKOWSKI

Z wykształcenia geograf, a wśród wielu zainteresowań m.in. historia. Jeśli wybieracie się na wycieczkę kajakową po Gdańsku to z pewnością usłyszycie od niego niejedną ciekawostkę, która Was zaskoczy. Weryfikator PSKK (stopień morski). Sternik motorowodny.

MILENA NIEŚCIOR

Miłośniczka kajakowych, rowerowych i pieszych wypraw za miasto. Czymkolwiek podróżuje, zawsze towarzyszy jej aparat. Zakochana w Islandii. Instruktor turystyki kwalifikowanej o specjalizacji turystyka rowerowa. Weryfikator PSKK (stopień nizinny i morski).

SZYMON GRZEGORCZYK

Główny ogarniacz naszej wypożyczalni kajakowej oraz prowadzący m.in. zajęcia Kajak intro oraz treningi kajakowe na basenie. Gdy nie pływa kajakiem, najchętniej eksploruje bezdroża na motocyklu. Weryfikator PSKK (stopień nizinny i morski). Sternik motorowodny.

  

 Współpraca

Lubimy współpracować z pozytywnymi ludźmi i angażować się w ciekawe projekty,
które wpisują się w wartości, którymi się kierujemy. Zobaczcie z kim współpracujemy!

 

WEAR IT POLAND
Razem z WEAR IT POLAND promujemy noszenie kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych podczas uprawiania sportów wodnych.
GDAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
Jako członkowie Gdańskiej Organizacji Turystycznej cieszymy się, że możemy aktywnie promować Gdańsk jako destynację turystyczną i biznesową, na arenie polskiej i zagranicznej.
DOBRY KAJAKARZ
Program prowadzony przez PSKK, mający na celu szeroką popularyzację nowoczesnego, aktywnego i bezpiecznego kajakarstwa rekreacyjnego.

NUMER RATUNKOWY NAD WODĄ 601 100 100
Zintegrowany System Ratownictwa, dzięki któremu usprawniona została komunikacja pomiędzy ratownikami, centralami i poszkodowanymi. Numer ratunkowy współpracuje ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi.
KARTA TURYSTY
Dla posiadaczy gdańskiej Karty Turysty proponujemy zniżkę na nasze wycieczki kajakowe po Gdańsku.

POLSKI SYSTEM KWALIFIKACJI KAJAKOWYCH
System rozwoju umiejętności kajakowych. Składa się z 5 stopni, od zupełnie początkującego kajakarza aż do eksperta. Struktura zbliżona jest do systemów znanych na świecie (British Canoeing, Euro Paddle Pass).