Gdańsk z Kajaka - Kamienna Grobla 2 | Wycieczki i wypożyczalnia kajaków

 

Wycieczki kajakowe dla firm

Planujesz organizację spotkania firmowego?
Szukasz pomysłu na niebanalną przygodę dla pracowników lub partnerów?
Nic nie łączy ludzi bardziej niż wspólna przygoda na kajakach!

   

  

Pozwól uczestnikom zapomnieć na chwilę o codziennej rutynie, pracy i obowiązkach. Daj im możliwość przeżycia prawdziwej przygody i poznania swoich kolegów z pracy w innej sytuacji i z innej perspektywy… z perspektywy kajaka! Nieważne czy to małe kameralne spotkanie czy duża impreza dla całej firmy. Zadbamy o szczegóły oraz bezpieczeństwo, tak by uczestnicy miło wspominali wspólną przygodę!

Wycieczka kajakowa po Gdańsku to świetny sposób by zobaczyć miasto z nowej perspektywy. Niezapomniane widoki i świetna przygoda dla każdego! Po drodze będziecie mieli okazję by zobaczyć najważniejsze gdańskie zabytki z perspektywy wody. Wyspa Spichrzów, Ołowianka, Długie Pobrzeże z Żurawiem, Zielona Brama, Sołdek to tylko niektóre z atrakcji. Liczne kanały dają kilka możliwości poprowadzenia trasy. Wszystko zależy od tego ile czasu macie do dyspozycji. Jesteśmy w stanie dopasować długość trasy do Waszych oczekiwań. Wycieczka kajakowa może trwać od godziny do kilku godzin, a trasy są odpowiednie zarówno dla wprawionych jak i początkujących kajakarzy.

W zależności od wybranej trasy i terminu wycieczkę najlepiej rozpocząć między godziną 9:00 a 17:00. Dla niewielkich kameralnych grup organizujemy także wieczorne zwiedzanie Gdańska z kajaka w świetle zachodzącego słońca – zaczynamy między godziną 19:00 a 20:00 (w zależności od terminu).

 

Zobacz proponowane programy:

Kajakowa przygoda wokół dwóch gdańskich wysp

1,5-godzinna wycieczka kajakowa 
Piękna trasa w centrum Gdańska
Doświadczona kadra i profesjonalny sprzęt

Zobacz szczegóły

 

Kajakowa przygoda dookoła Gdańska

3-godzinna wycieczka kajakowa 
Trzy strony Gdańska: historyczna, industrialna i sielankowa
Doświadczona kadra i profesjonalny sprzęt

Zobacz szczegóły

 

Kajakowi zdobywcy Wyspy Sobieszewskiej

Przeżyjcie prawdziwą przygodę
i zdobądźcie kajakami Wyspę Sobieszewską!

Doświadczona kadra i profesjonalny sprzęt

Zobacz szczegóły