Zajęcia kajakowe na basenie

Zajęcia kajakowe na basenie

Zimę warto wykorzystać na zajęcia kajakowe na basenie. To idealne warunki do nauki nowych manewrów, które przydadzą się potem podczas wyjazdów kajakowych. 

Być może dopiero zaczynacie swoją przygodę z kajakarstwem. A może pływacie już długo, ale jeszcze nigdy się nie wywróciliście i nie wiecie jakie to uczucie znaleźć się pod kajakiem? A może chcecie pójść o krok dalej i nauczyć się obracać kajak bez wychodzenia z niego w razie wywrotki?
Zapraszamy do nauki!

Długie zimowe wieczory, gdy za oknem leży śnieg lub pada deszcz, my wykorzystujemy na naukę i doskonalenie swoich umiejętności kajakarskich. Ciepła przejrzysta woda w basenie sprzyja nauce nowych manewrów. Bez względu na doświadczenie, zajęcia na basenie pozwalają ćwiczyć technikę i rozwijać umiejętności, zarówno doświadczonym jak i osobom, które pierwszy raz będą siedzieć w kajaku. 

Dla początkujących osób szczególnie ważna jest bliska obecność w wodzie instruktora, który asekuruje i pomaga wykonać wiele manewrów. Doświadczeni kajakarze doceniają możliwość regularnego trenowania aby doskonalić swoje umiejętności.

Zajęcia obejmują między innymi takie elementy jak: przygotowanie sprzętu, wsiadanie i wysiadanie z kajaka, wiosłowanie, kabina przy brzegu i na głębokiej wodzie, wylewanie wody z kajaka, podpórki, ekimoska z wiosłem i na rękach.

Ćwiczenia organizujemy w każdy czwartek o godzinie 21:00 na basenie w Gdyni. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z nami!

info@gdanskzkajaka.pl 
Milena +48 732 022 822 | Jędrzej +48 503 738 159