Gdańsk z Kajaka - Kamienna Grobla 2 | Wycieczki i wypożyczalnia kajaków
28lut

AROUND GDANSK TOURS & ADVENTURES

Szukasz innych wycieczek w Gdańsku i okolicach? Wycieczki kajakowe, rowerowe, smocze łodzie, wędrówki przyrodnicze i wiele więcej! Więcej na AROUND GDANSK

Czytaj więcej
25cze

WYCIECZKI KAJAKOWE POZA TRÓJMIASTO

Marzysz o niezapomnianej przygodzie? Wyjazdy kajakowe to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, poznanie ciekawych ludzi, zdobycie nowych umiejętności i odkrywanie świata z innej perspektywy. 

Czytaj więcej
2cze

WYPRAWA KAJAKOWA WISŁĄ W DŁUGI CZERWCOWY WEEKEND

Królowa polskich rzekWisła jest najważniejszą i najdłuższą rzeką Polski, a także najdłuższą rzeką uchodząca do Morza Bałtyckiego, o długości 1047 km. To nad nią kształtowała się historia naszego narodu.Pozycję królowej rzek Wisła zawdzięcza swej wielkości, urodzie oraz roli jaką pełniła. Obecnie to już ostatnia rzeka Europy, której krajobraz w znacznej części jest krajobrazem naturalnej, dużej rzeki. Spłyniemy jej dolny bieg, czyli Dolinę Dolnej Wisły. Zmienny krajobraz z rozległymi widokami pozwoli poznać przyrodę i architekturę doliny.

Czytaj więcej
24maj

KAJAKOWE WAGARY NA WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ

Urządziliśmy sobie wczoraj ze znajomymi małe kajakowe wagary! Plan był prosty - zamiast do pracy, wskakujemy do kajaków i płyniemy na Wyspę Sobieszewską!

Czytaj więcej
24maj

WYPRAWA KAJAKOWA DO TWIERDZY WISŁOUJŚCIE

W majowy weekend zorganizowaliśmy wyjątkową wyprawę kajakową do zabytkowego fortu. We współpracy z Muzeum Historyczne Miasta Gdańska z okazji Roku Rzeki Wisły mogliśmy dopłynąć do tego niezwykłego miejsca kajakami.

Czytaj więcej
28kwi

OTWARCIE WYPOŻYCZALNI KAJAKOWEJ W GDAŃSKU

Od jutra możecie odwiedzać nas codziennie na naszej przystani na Kamiennej Grobli 2! Wypożyczalnia działa codziennie w godzinach 10:00- 19:00.

Czytaj więcej
11kwi

EVENTY INTEGRACYJNE DLA FIRM

Szukacie pomysłu na niebanalną przygodę ze znajomymi z pracy? Zrzućcie garnitury i wpadajcie na kajaki! Wygodny dojazd komunikacją miejską, trasy dla początkujących i wprawionych kajakarzy oraz profesjonalny sprzęt i doświadczona kadra.

Czytaj więcej
5kwi

WSPIERAMY KOBIECY FESTIWAL PODRÓŻNICZY TRAMPKI!

Lubimy wspierać fajne inicjatywy, dlatego 22 kwietnia organizujemy dla uczestniczek festiwalu podróżniczego TRAMPKI kobiecą wycieczkę kajakową!

Czytaj więcej
3kwi

DRUGIE MIEJSCE W KONKURSIE TOURISM TRENDS AWARD 2017!

Zajęliśmy drugie miejsce w finale konkursu Tourism Trends Award 2017! To dla nas wielki sukces i duża motywacja do pracy w tym sezonie, który właśnie rozpoczynamy.

Czytaj więcej
29mar

ODWIEDŹ NAS NA FREE TIME FESTIWAL 2017 W AMBEREXPO

Wybieracie się na Free Time Festiwal 2017? W najbliższy weekend będzie można nas spotkać nie tylko w kajakach na Motławie, ale także na stoisku w AmberExpo! Chętnie się z Wami spotkamy, pogadamy o kajakowych przygodach, odpowiemy na pytania i posnujemy wyprawowe plany. 

Czytaj więcej
22mar

NOMINACJA DO FINAŁU KONKURSU TOURISM TRENDS AWARDS 2017

Nasza prezentacja została wybrana do III etapu konkursu Tourism Trends Awards. Już dzisiaj stanęliśmy na podium konkursu! Ostatni etap to rywalizacja o I, II bądź III miejsce podczas 3 minutowych prezentacji na scenie głównej konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017.

Czytaj więcej
9mar

ZIMOWA WYPRAWA KAJAKOWA NA ŻUŁAWACH

Jeden z ostatnich zimowych weekendów spędziliśmy na Żuławach, eksplorując tamtejsze rzeki. Często, że to nudne, szerokie kanały, na których nic się nie dzieje. Nie ma tu krętych meandrów, za którymi może czaić się jakaś przeszkoda, na przykład powalone drzewo, które stanowi wyzwanie do pokonania. Postanowiliśmy sami przekonać się jakie będą nasze wrażenia.

Czytaj więcej
8mar

SZKOLENIE PIERWSZA POMOC

Zapraszamy wszystkie aktywne osoby do udziału w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w dniu 21 maja 2017.

Czytaj więcej
7mar

KAJAKIEM WŚRÓD LODOWYCH KIER

Ogłoszenie 2017 Rokiem Rzeki Wisły zainspirowało nas do odkrywania bogactwa wiślanej przyrody z kajaka. Szczególnie, że w obrębie Gdańska znajdują się trzy ujścia królowej polskich rzek.

Czytaj więcej
22lut

ZAJĘCIA KAJAKOWE NA BASENIE

Zimę warto wykorzystać na zajęcia kajakowe na basenie. To idealne warunki do nauki nowych manewrów, które przydadzą się potem podczas wyjazdów kajakowych.

Czytaj więcej
17lut

GDAŃSK TRZECIM NAJATRAKCYJNIEJSZYM MIASTEM EUROPY

Gdańsk zajął trzecie miejsce na podium w internetowym plebiscycie European Best Destination 2017. Wyprzedziły go Porto i Mediolan.

Czytaj więcej
10lut

NOMINACJA DO II ETAPU KONKURSU TOURISM TRENDS AWARDS 2017

Pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Otrzymaliśmy nominację do II etapu prestiżowego konkursu Tourism Trends Awards 2017!

Czytaj więcej
25sty

NAJLEPSZA WODNA ATRAKCJA W GDAŃSKU I NA POMORZU

Zostaliśmy wyróżnieni w serwisie TripAdvisor i znaleźliśmy się na #1 pozycji wśród aktywności związanych ze sportami wodnymi w Gdańsku i na Pomorzu! 

Czytaj więcej
8gru

POMYSŁY NA PREZENT ŚWIĄTECZNY DLA KAJAKARZA

Szukacie pomysłu na prezent świąteczny dla bliskiej osoby, która interesuje się kajakarstwem? Podsuwamy Wam kilka pomysłów!

Czytaj więcej
4gru

MIKOŁAJE NA KAJAKACH - RELACJA

Za nami pierwsza edycja Mikołajów na Kajakach! 40 kajakarzy przebranych w mikołajowe stroje przepłynęło razem z nami kanałami Motławy przez centrum Gdańska. To pierwsze takie wydarzenie w Trójmieście!

Czytaj więcej
19lis

MIKOŁAJE NA KAJAKACH

Z okazji zbliżających się Mikołajek zapraszamy na charytatywny kajakowy spacer po Gdańsku w sobotę 3 grudnia o godzinie 11:30!

Czytaj więcej
16wrz

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016

To już ostatni weekend podczas, którego możecie odwiedzić naszą wypożyczalnię kajaków w tym sezonie. Nie zamierzamy jednak przestać pływać przez jesień i zimę - wręcz odwrotnie! Zaglądajcie na naszą stronę i fb by dowiedzieć się co planujemy.

Czytaj więcej
6wrz

DZIKA PRZYRODA I NIESAMOWITA PRZYGODA NA WIERZYCY!

Górny odcinek Wierzycy zadziwia swoją dzikością! Cudowne odcinki leśne, poprzeplatane kolorowymi polami i łąkami oraz dwa malownicze jeziora na trasie były świetną okazją do przyrodniczych obserwacji.

Czytaj więcej
18sie

KAJAKI BEZ BARIER

Przesiadka z wózków na kajaki! Takie rzeczy tylko z Fundacją Podróże Bez Granic. Od trzech lat organizujemy wycieczki kajakowe, które integrują środowisko osób niepełnosprawnych. W poprzednich latach pływaliśmy po pięknych kaszubskich rzekach, a w tym roku zwiedziliśmy razem Gdańsk z kajaka :) Kajaki bez barier, przygoda dla każdego!

Czytaj więcej
5sie

MOST WANTOWY W GDAŃSKU

Most im. Jana Pawła II na Martwej Wiśle w Gdańsku został otwarty w 2001 roku. Konstrukcja jest wysoka na 100 metrów, długa na 230 i waży 26 tys. ton. Do czasu otwarcia mostu wantowego na Odrze we Wrocławiu w 2011 roku, był to największy most podwieszony w Polsce. 

Czytaj więcej
5sie

DLACZEGO ZWIEDZIĆ GDAŃSK Z KAJAKA

Nie jesteś jeszcze przekonany czy zwiedzanie Gdańska z kajaka jest odpowiednie dla Ciebie? Myślisz, że znasz Gdańsk już dobrze? Oto kilka powodów, dla których warto wybrać się na wycieczkę kajakową i zobaczyć miasto z tej perspektywy!

Czytaj więcej
27lip

RODZINNA PRZYGODA W KAJAKU

Spływ kajakowy to świetny pomysł na aktywną rodzinną przygodę. Tak! Rodzinną – nawet z dziećmi na pokładzie! Chcemy podzielić się z Wami kilkoma wskazówkami jak zaplanować taką przygodę, żeby była przyjemna i bezpieczna.

Czytaj więcej
27cze

KOBIETY NA KAJAKI

Szybkie tempo życia, stres i codzienne zabieganie sprawia, że odczuwamy coraz większą potrzebę wypoczynku, który pozwoli zapomnieć na chwilę o niezałatwionych sprawach, pozwoli zrelaksować się i naładować nasze wewnętrzne akumulatory na kolejny, intensywny tydzień pracy.

Czytaj więcej